Seminarai, mokymai

Ar vis klausiate savęs, kaip pakeisti dalykus, keliančius nemalonius jausmus? Kaip priimti tai, ko negalima pakeisti? Kaip išlaikyti emocinę pusiausvyrą susidūrus su kliūtimis? Kaip būti pozityvesniu ir laimingesniu žmogumi?

Į šiuos ir kitus klausimus kviečiame ieškoti atsakymų seminaruose, kuriuose kalbėsime ir praktiškai mokysimės, kaip keisti tai, ką galima pakeisti ir priimti tai, ko negalima pakeisti.

Emocinio sąmoningumo stiprinimo programa 

Kartais jaučiamės mylintys ir mylimi, o kartais – vieniši; kartais mums atrodo, kad kiti yra laimingesni už mus, tada mes nusimename ir užsidarome savyje arba pradedame save kritikuoti, tikėdami, kad tokiu būdu motyvuojame save imtis veiksmų ir ką nors pakeisti savo gyvenime. Tačiau iš kur mes žinome, kad kiti laimingesni už mus? Ir, ar tikrai savikritika geriausias būdas motyvuoti save? Kaip galime kitaip mąstyti, kad atrastume vidinę ramybę ir jaustumėmės laimingi?

Emocinio sąmoningumo programos metu galėsite pažinti savo įprastus reagavimo būdus, suprasti jų atsiradimo priežastis, daromą poveikį ir pasekmes bei tai keisti pasitelkus draugišką motyvaciją ir geranoriškumą savo pačių atžvilgiu.

Emocinio sąmoningumo programą sudaro 4 užsiėmimai kartą per savaitę po 2 val.

Kiekvieną užsiėmimą sudaro teorinė dalis, praktinė dalis (pratimai) bei namų darbai.

1) Įvadas: Emocinis sąmoningumas ir savireguliacija. Atjauta sau, savęs gailėjimas, vengimas ir savigarba.

2) Savikritikos poveikis: priežastys ir pasekmės. Kritikuojanti vidinė kalba ir jos keitimas.

3) Gerumas sau. Vidinė ramybėDraugiška vidinė kalba. Emocinė reguliacija. Saviįtaiga grįsta meditacija.

4) Apibendrinimas. Aptarimas, asmeninė dalyvių patirtis ir klausimai. Užbaigimas.

Pozityvaus psichologinio kapitalo stiprinimo programa 

Psichologinį kapitalą sudaro viltis, saviveiksmingumas, atsparumas ir optimizmas. Dauguma žmonių žino, kas yra optimizmas ir, kad jis svarbus mūsų psichologinei gerovei ir sveikatai. Bet yra ir naivus optimizmas, kuris yra mums žalingas. Kaip juos atskirti? Dažnai galime išgirsti „Aš tikiuosi, kad viskas bus gerai“. Ar tai ir yra viltingumas? O kas yra atsparumas ir saviveiksmingumas? Kaip ir kodėl šios keturios pozityvios būsenos yra tarpusavyje susijusios? Dalyvaudami seminare sužinosite, kas yra psichologinis kapitalas ir galėsite praktiškai išmokti jį ugdyti.

Seminaro trukmė – 2 valandos.