Konferencijos, seminarai, mokymai

2014 m. gegužės 9-11 d. Mokslinė praktinė konferencija „Quo Vadis Psichologija?“, skirta psichologams ir psichikos sveikatos specialistams (21 ak. Val). Konferencijos organizatoriai: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Visuomenės sveikatos fakulteto (LSMU MA VSF) Sveikatos psichologijos katedra ir Lietuvos psichologų sąjunga.

2013 m. gruodžio 6 d. Mokslinė-praktinė konferencija „Rūpi vaikai – padėkim tėvams“(8 ak. val.) Konferencijos organizatoriai: VU filosofijos fakulteto psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų centras.

2013 m. kovo 21-22 d. Konferencija „Psichologinės traumos ir savižudiškas elgesys besikeičiančioje visuomenėje“. Konferencijos organizatoriai: Lietuvos psichologų sąjunga ir VU filosofijos fakulteto klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra.

2013 m. kovo 16 dKonferencija „Vidinė santykio erdvė: aš ir kitas“. Konferencijos organizatoriai: Lietuvos individualiosios psichologijos draugija ir VU filosofijos fakulteto klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra.

2013 m. kovo 6-8 d. Efektyvios tėvystės įgūdžių mokymai. Mokymų vedėja psichologė-psichoterapeutė Aušra Kurienė.

2013 m. sausio 25 d. Konferencija „Seksualinės prievartos atpažinimas, intervencija ir prevencija“. Konferencijos pranešėjos: psichologė-psichoterapeutė Erna Petkutė ir psichologė Ieva Daniūnaitė.

2012 m. lapkričio 17-18 d. Konferencija „Kognityvinės ir elgesio terapijos naujovės: įsisąmoninimu pagrįsta kognityvinė terapija ir įsisąmoninimu pagrįstas streso valdymas“. Konferencijos lektoriai: med. dr. Julius Neverauskas ir psichologė Giedrė Žalytė.

2012 m. lapkričio 9 d. Konferencija „Vaikų depresijos ir nerimo sutrikimai“. Konferencijos pranešėjai: dr. Sigita Lesinskienė ir Jan Hibig.

2012 m. lapkričio 6 d. Praktinis seminaras „Vaizduotės pratimai skausmui ir įtampai įveikti“. Seminaro lektorės: doc. dr. Rūta Sargautytė ir psichologė Rasa Šililytė.

2011 m. birželio 4-5 d. Seminaras „Kaip ištrūkti iš aklavietės taikant transakcinės analizės teoriją ir metodus“. Seminaro vedėjas EATA transakcinis analitikas, mokytojas-supervizorius Mark Widdowson.

2011 m. balandžio 13-16 d. Teorinis ir praktinis psichoterapijos ir klinikinės psichologijos seminaras „Psichopatologijos įsisavinimas“. Seminaro vedėjas gydytojas-psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas.