Paslaugos

PSICHOLOGINĖS KONSULTACIJOS 

Kiek pamenu, visada keldavau klausimą „kodėl taip yra“. Dabar keliu klausimą „o ką galima padaryti, kad būtų kitaip“. Kai išsiaiškiname priežastis, dėl kurių atsirado vienokios ar kitokios pasekmės mūsų gyvenime, tampame brandesni, sąmoningesni ir galime ką nors keisti savo gyvenime. Kartais žinome priežastis, bet nerandame išeities iš situacijos ir kaip voveraitės įsisukame užburtame rate ir niekaip negalime iš jo ištrūkti. Gyvenime būna ir taip, kad kai kurie dalykai nutinka visiškai nepriklausomai nuo mūsų atsakomybės ar pasirinkimų, pavyzdžiui, mes susergame lėtine ar nepagydoma liga, mus palieka mylimas žmogus, mes turime netobulą išvaizdą, mūsų tėvai, seserys ar broliai yra ne tokie, kokių mes norėtume ir pan. Tai tenka priimti ir su tuo susigyventi, o tai gana skaudu ir nemalonu.

SEMINARAI, MOKYMAI

Ar vis klausiate savęs, kaip pakeisti dalykus, keliančius nemalonius jausmus? Kaip priimti tai, ko negalima pakeisti? Kaip išlaikyti emocinę pusiausvyrą susidūrus su kliūtimis? Kaip būti pozityvesniu ir laimingesniu žmogumi?

Į šiuos ir kitus klausimus kviečiame ieškoti atsakymų seminaruose, kuriuose kalbėsime ir praktiškai mokysimės, kaip keisti tai, ką galima pakeisti ir priimti tai, ko negalima pakeisti.